Санаторій-профілакторій «Березовий гай» відкриває свої двері для всіх бажаючих

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Санаторій-профілакторій «Березовий гай» відкриває свої двері для всіх бажаючих

Санаторій-профілакторій «Березовий гай» Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відкриває свої двері для всіх бажаючих та запрошує на відпочинок, відновлення сил, реабілітацію чи лікування.

Санаторій володіє потужною лікувально-діагностичною базою та кваліфікованим медичним персоналом, що дозволяє знайти свій індивідуальний підхід до кожного відпочиваючого.

Санаторію наданий вищий рівень акредитації.

Санаторій знаходиться в лісопарковій зоні, яка славиться не тільки своєю красою, а й багата на цілющі джерела. Основним лікувальним засобом є унікальна маломінералізована мінеральна вода «Березівська» з підвищеним вмістом органічних речовин.

Санаторій-профілакторій успішно спеціалізується на лікуванні хронічних захворювань шлунку і кишечника, печінки, підшлункової залози та інших захворювань шлунково-кишкового тракту і сечостатевої системи.

У корпусі санаторію-профілакторію розташовані сучасне лікувальне обладнання, кабінети фізіо-, фіто-, спелео-, озоно-, лазеро-, магніто-, пресотерапії, інгаляцій, парафінолікування,  біоптрон, дарсанвалізації та ін.

Для проведення дозвілля в санаторії функціонують: кіноконцертний зал; басейн; заняття в групі здоров’я;  бібліотека з читальним залом; тренажерний зал; більярдний зал; сауна; дитячий майданчик; волейбольна та баскетбольна площадки; кафе; зона барбекю; оглядові, прогулянкові маршрути парком тощо.

Санаторій має сучасні, комфортабельні п’яти- та триповерхові корпуси з ліфтами та безкоштовним WIFI. Номери обладнанні зручними ліжками, холодильниками, телевізорами, шафами та іншими меблями та побутовою технікою, окремими ванними кімнатами, кондиціонерами тощо.

Вартість путівок від 870 грн на одну дорослу особу за добу та 440 грн. для дітей у віці від 5 до 15 років. У вартість включено: проживання, 4-ри разове харчування, лікувальні процедури за призначенням лікаря, заняття спортом та інші види дозвілля.

Санаторій розташований в мальовничому селищі Березівське, Дергачівського району, Харківській області.

Детальна інформація на сайті санаторію

Та на сторінках в соціальних мережах:

Для замовлення путівок звертайтеся
тел. (057) 733-08-80
моб. (063) 272-26-20
e-mail: berezovka2009@ukr.net

Або залишайте свої контакти за посиланням і ми зв’яжемося з вами