Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Зустріч студентів Міжнародно-правового факультету з випускницею Мирославою Красноборовою (Прокурор зі зв’язку для Євроюсту, радник Посольства України в Нідерландах)

З нагоди святкування 25-річчя Міжнародно-правового факультету, 01 грудня 2023 року, відбулася зустріч студентів з випускницею факультету – Мирославою Красноборовою (Прокурором зі зв’язку для Євроюсту, радником Посольства України в Нідерландах).

Тема зустрічі: «Роль Євроюсту у питаннях розслідування міжнародних злочинів». Мирослава розповіла свій шлях на факультеті, і підкреслила, що Міжнародно-правовий факультет дає базові знання, які можна використовувати в різних сферах правознавства; студенти дізналися, що таке Євроюст та які завдання на нього покладаються; розповіла чим користуються прокурори, слідчі під час розслідування, та розповіла про роботу Спільної слідчої групи з розслідування злочинів при порушенні міжнародного правосуддя та злочинів проти людяності. Також Мирослава розповіла деякі деталі «справи МН17», якою вона займалася.

Це була унікальна можливість послухати випускницю факультету для того, щоб зрозуміти , які перспективи роботи можуть чекати сучасного студента і на що слід звернути увагу під час навчання в університеті. Надзвичайно приємно, що такі зустрічі стали систематичними. Ми й далі будемо співпрацювати з випускниками, а інформацію про наступні заходи шукайте на офіційній сторінці факультету