Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Зустріч студентів і викладачів Університету зі спортсменами Волейбольного спортивного клубу «Юридична академія» та підтримка під час матчу Суперліги Чемпіонату України у Чернівцях

26 січня 2024 року у Чернівцях студенти Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, на чолі з колишнім харківським волейболістом, доцентом кафедри криміналістики Владиславом Бондаренком, відвідали матч Суперліги Чемпіонату України з волейболу «Юридична академія» (Харків) – «Буревісник – ШВСМ» (Чернігів).

Волейбольний спортивний клуб «Юридична академія» захищає честь нашого Університету на вищому рівні вітчизняного чоловічого волейболу. Бронзовий призер минулорічного Чемпіонату України 2022-2023 рр. «Юридична академія» є гідним представником Харківської волейбольної школи та визнаним лідером українського волейболу. Сьогодні клуб проводить домашні матчі не в рідних стінах спорткомплексу Університету, а в Чернівцях.

Напередодні важливих матчів плей-офф Чемпіонату України, за ініціативою доцента кафедри криміналістики Владислава Бондаренка, студенти факультету прокуратури та факультету слідчої та детективної діяльності, вирушили до Чернівців підтримати рідну команду. У дуже напруженому поєдинку наша команда перемогла опонентів з Чернігова з рахунком «3:2».

Тренерський штаб, на чолі з головним тренером Сергієм Коваленком, та волейболісти клубу «Юридична академія» були дуже вдячні за підтримку власних вболівальників та зробили наприкінці гри спільне фото, яке прикрасило сторінку офіційного сайту Професійної Волейбольної Ліги України, де ви можете ознайомитись с детальним перебігом матчу.

Волейбольний спортивний клуб «Юридична академія» висловлює подяку керівництву НЮУ імені Ярослава Мудрого за багаторічну підтримку та можливість виступати на найвищому рівні змагань з волейболу в Україні заради популяризації нашого Університету.

Наш спортивний клуб «Юридична академія» запрошує всіх студентів та викладачів НЮУ імені Ярослава Мудрого, які вболівають за улюблену команду, відвідати волейбольні матчі у Чернівцях та підтримати наших спортсменів.

З Вашою підтримкою ми будемо перемагати!