Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Сьогодні святкує свій 60-тирічний ювілей декан Факультету міжнародного та європейського права Ігор Самощенко!

Сьогодні святкує свій 60-тирічний ювілей кандидат юридичних наук, доцент кафедри кримінально-правової політики, декан Факультету міжнародного та європейського права Ігор Самощенко!

Шановний Ігоре Вікторовичу, прийміть найщиріші привітання з нагоди 60-тирічного ювілею. Висловлюємо щиру повагу та глибоку вдячність за ваш вагомий внесок у розвиток Факультету міжнародного та європейського права та формування молодих юристів.

Ваша здатність знаходити спільну мову зі студентами, підтримувати та мотивувати їх вражає і надихає. Ви стали прикладом для багатьох поколінь студентів і ваш внесок у їхнє професійне та особисте зростання важливий та невимірний.

Бажаємо вам миру, міцного здоров’я, успіхів у всіх починаннях, творчого натхнення та невичерпної енергії для подальших досягнень.
Колектив Університету