Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Запрошуємо взяти участь у науково-практичній конференції «Юридична весна: права людини в умовах воєнного стану», яка відбудеться 15 квітня 2024 року.

До участі у науково-практичній конференції запрошуються: науковці, аспіранти, студенти, а також практичні працівники, які займаються науковими дослідженнями у сфері права.

Формат: онлайн з використанням сервісу відеоконференцзв’язку Zoom

Для участі в науково-практичній конференції Вам необхідно до10 квітня 2024 року (включно) надіслати на електронну адресу springlegal551@gmail.com тези доповіді тавідомості про автора.

Основні тематичні напрями роботи конференції:

1. Особливості організації та здійснення публічної влади в умовах воєнного стану.
  2. Особливості обмеження прав людини під час дії воєнного стану.
  3. Наслідки воєнних дій для охорони прав та свобод людини.
  4. Вплив воєнного стану на розвиток громадянського суспільства.
  5. Особливості реалізації окремих прав людини в умовах дії воєнного стану.
  6. Особливості реалізації прав людини на непідконтрольних/окупованих територіях.
  7. Особливості взаємодії економіки та права в умовах воєнного стану.
  8. Правове регулювання обмеження прав людини в умовах воєнного стану в країнах сучасності.

Отримання заявки на участь у науково-практичній конференції має бути підтверджено повідомленням на вказану Вами електронну адресу. Якщо впродовж трьох днів після надсилання заявки Ви не отримали відповідь, будь ласка, зв’яжіться з координаторами конференції.

Усі учасники наукової конференції отримають програму та збірник тез доповідей конференції в електронному форматі, які будуть надіслані на вказану електронну адресу.

Організаторами конференції виступають: кафедра теорії права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та Науково-дослідний інститут державного будівництва та місцевого самоврядування Національної академії правових наук України.

З вимогами до робіт та іншими умовами можна ознайомитися за посиланням

Для отримання додаткової інформації просимо звернутись до координаторки конференції:

доцентки кафедри теорії права Мерник Анастасії Муслімівни.

Електронна адреса: a.m.mernyk@nlu.edu.ua.