Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого запрошує школярів на захоплюючу подорож у світ знань і можливостей!

Раді повідомити, що кожної середи о 15:00 Університет проводитиме екскурсії для школярів та їх батьків.

Це відмінна нагода познайомитися з нашим Університетом, відкрити для себе нові перспективи та зрозуміти, чому наш навчальний заклад є найкращим вибором для вашої майбутньої юридичної освіти.

Якщо ви бажаєте приєднатися до екскурсії, але не знаєте, з ким прийти та як, не хвилюйтеся! Просто запишіться на одну з запропонованих дат, а ми забезпечимо вам захоплюючу інформативну програму.

Не пропустіть цю неймовірну можливість дізнатися більше про наш Університет! Реєструйтеся, приєднуйтеся до наших екскурсій та отримуйте багато цікавої інформації та вражень!

PS. Під час екскурсій на вас чекають розіграші та різноманітний контент, щоб наша зустріч була якнайцікавішою та незабутньою!

Запрошуємо до нашого університету! Будемо раді зустріти вас!