Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Шановні студенти, аспіранти, викладачі та співробітники Університету, сьогодні Україна вітає з професійним святом представників Служби безпеки України.

Вони щоденно виконують  безліч надскладних і небезпечних завдань, щоб захистити суверенітет України та свободу її громадян. А в умовах війни з росією офіцери СБУ стали дієвою силою у протидії тероризму, проведенні розвідувальних операцій, захисті інформаційного простору та встановленні міри особистої відповідальності службовців ворожої армії, які наносять нищівні удари по цивільній інфраструктурі наших міст і сіл, вбиваючи мирне населення.  Кожен громадянин бачить, як ретельно і професійно розслідуються воєнні злочини окупантів, як системно й ефективно працюють співробітники СБУ, як героїчно вони несуть службу на передовій.

Цей особливий день є визнанням вашої невтомної праці, високого професіоналізму, мужності, відваги, відданості державним інтересам.

Щиро пишаюся тим, що Університет, до складу якого входить Інститут підготовки кадрів для СБУ, щороку випускає талановитих фахівців, переконаних патріотів, які поповнють ряди СБУ і з честю виконують свої обов’язки. Наші випусники мають численні нагороди, користуються заслуженою повагою суспільства, укріплюють верховенство права і справедливості власним прикладом.

Наставництво та підтримка  рідної альма-матер завжди будуть на вашому боці, всі наші зусилля спрямовані на допомогу вам у протидії ворогу, зміцненні правової системи України та боротьбі з загрозами національній безпеці.

Нехай ваша професійна майстерність, незламність, дисципліна та сміливість допоможуть досягти омріяної Перемоги і стануть основою блискучої кар’єри і майбутніх досягнень.

Бажаю вам міцного здоров’я, твердої віри у свої сили та успіхів у  нелегких завданнях, які приготувала вам доля.