Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Науково-практична конференція “Трансформація завдань криміналістики в умовах воєнного стану та євроінтеграційних процесів”

28 березня 2024 року відбудеться науково-практична конференція «ТРАНCФОРМАЦІЯ ЗАВДАНЬ КРИМІНАЛІСТИКИ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ ТА ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ», присвячена пам’яті заслуженого професора Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, академіка Національної академії правових наук України, доктора юридичних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України Коновалової Віолетти Омелянівни. Початок о 10.00.

Науково-практична конференція буде проводитись у змішаному форматі. Гостей науково-практичного заходу запрошуємо до зали конференцій кафедри криміналістики Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (м. Харків, вул. Григорія Сковороди, 84). Також усі бажаючі можуть підключитися до Конференції онлайн за допомогою платформи ZOOM. Посилання, ідентифікатор та код доступу будуть відправлені учаснику після надіслання тез доповіді/повідомлення на адресу krimconf2024@ukr.net або повідомлення організаційному комітету про бажання взяти участь у заході чи виступити.

Контактна адреса (для довідкової інформації):
Тел.: 050-323-12-15 Євгенія Демидова (Viber, Telegram)
Е-mail: krimconf2024@ukr.net

Запрошуємо до участі!