0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Науково-практична конференція «Юридична весна: права людини в умовах воєнного стану»

15 Квітня @ 10:00 - 17:00
Завантаження Події
  • Ця подія минула.

НАЦІОНАЛЬНИЙ ЮРИДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

ІМЕНІ ЯРОСЛАВА МУДРОГО

КАФЕДРА ТЕОРІЇ ПРАВА

CЕКРЕТАРІАТ УПОВНОВАЖЕНОГО

ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ З ПРАВ ЛЮДИНИ

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПРАВОВИХ НАУК УКРАЇНИ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Шановні колеги!

Запрошуємо взяти участь у науково-практичній конференції «Юридична весна: права людини в умовах воєнного стану», яка відбудеться 15 квітня 2024 року.

Організаторами конференції виступають: кафедра теорії права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та Науково-дослідний інститут державного будівництва та місцевого самоврядування Національної академії правових наук України.

До участі у науково-практичній конференції запрошуються науковці, аспіранти, студенти, а також практичні працівники, які займаються науковими дослідженнями у сфері права.

Науково-практична конференція буде проходити у форматі онлайн у сервісі відеоконференцзв’язку Zoom за посиланням:

Ідентифікатор конференції:

976 748 3884.

Код доступу:

0QWZw3

Початок роботи конференції о 10:00.

Для участі в науково-практичній конференції Вам необхідно до 10 квітня 2024 року (включно) надіслати на електронну адресу springlegal551@gmail.com тези доповіді та відомості про автора.

Основні тематичні напрями роботи конференції:

1. Особливості організації та здійснення публічної влади в умовах воєнного стану.
  2. Особливості обмеження прав людини під час дії воєнного стану.
  3. Наслідки воєнних дій для охорони прав та свобод людини.
  4. Вплив воєнного стану на розвиток громадянського суспільства.
  5. Особливості реалізації окремих прав людини в умовах дії воєнного стану.
  6. Особливості реалізації прав людини на непідконтрольних/окупованих територіях.
  7. Особливості взаємодії економіки та права в умовах воєнного стану.
  8. Правове регулювання обмеження прав людини в умовах воєнного стану в країнах сучасності.

Отримання заявки на участь у науково-практичній конференції має бути підтверджено повідомленням на вказану Вами електронну адресу. Якщо впродовж трьох днів після надсилання заявки Ви не отримали відповідь, будь ласка, зв’яжіться з координаторами конференції.

Усі учасники наукової конференції отримають програму та збірник тез доповідей конференції в електронному форматі, які будуть надіслані на вказану електронну адресу.

Для отримання додаткової інформації просимо звернутись до координаторки конференції:

доцентки кафедри теорії права Мерник Анастасії Муслімівни.

Електронна адреса: a.m.mernyk@nlu.edu.ua.

Вимоги до оформлення!

За правим краєм – прізвище, імя, імя по-батькові

(за наявності) автора, курсив, жирний

науковий ступінь, вчене звання (у разі наявності) посада,

повна назва установи, де навчається або працює автор,

місто, країна.

Шрифт Times New Roman № 14, курсив.

НАЗВА ДОПОВІДІ, РОЗТАШОВАНА ПО ЦЕНТУ (ПРОПИСНИМИ ВЕЛИКИМИ ЛІТЕРАМИ, ШРИФТ TIMES NEW ROMAN № 16, ЖИРНИЙ).

Через один інтервал текст тез, який повинен відповідати таким вимогам: формат А-4, поля: верхнє, нижнє, ліве, праве – 2 см, шрифт Times New Roman № 14, міжрядковий інтервал – 1,5. Перший рядок в абзаці – відступ 1,25. Відступ між абзацами відсутній.

Список використаних джерел подається мовою оригіналу в кінці тексту під назвою «Література:» та оформлюється з урахуванням Національного стандарту України ДСТУ 8302:2015 «Інформація та документація. Бібліографічне посилання. Загальні положення та правила складання». У тексті виноски позначаються квадратними дужками із вказівкою в них порядкового номера джерела за списком та через кому – номера сторінки (сторінок), наприклад: [7, с. 16].

Обсяг тексту: до 4 сторінок зі списком використаних джерел.

Тези студентів та аспірантів подаються із зазначенням прізвища, ініціалів, посади, наукового ступеня та вченого звання наукового керівника.

Назва файлів «Вовченко_тези», «Вовченко_довідка про автора».

Заявка на участь у науково-практичній конференції

«Юридична весна: права людини в умовах воєнного стану»

15 квітня 2024 року, м. Харків

Прізвище, ім’я, по батькові:
Науковий ступінь, вчене звання:
Місце роботи (навчання):
Посада:
Контактний телефон:
Назва доповіді (повідомлення):
Чи бажаєте Ви презентувати доповідь на конференції?

Дата:
15 Квітня