0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Науково-практичний круглий стіл: «Відшкодування шкоди, завданої суб’єктам господарювання внаслідок військової агресії».

29 Березня @ 12:00 - 17:00
Завантаження Події
  • Ця подія минула.

Національний юридичний університету імені Ярослава Мудрого та Адвокатське об’єднання «Ліберті Вей» запрошують взяти участь у роботі науково-практичного круглого столу: «Відшкодування шкоди, завданої суб’єктам господарювання внаслідок військової агресії».

Круглий стіл відбудеться о 12:00 29 березня 2024 р. у змішаному форматі.

До участі в обговорені теми запрошуються науковці, адвокати, судді, представники суб’єктів господарювання  та усі, хто цікавиться зазначеною проблематикою.

Для участі в роботі круглого столу необхідно до 26 березня 2024 р. включно надіслати реєстраційну заявку на електронну адресу: a.m.isayev@nlu.edu.ua.

Програма круглого столу буде надіслана на електронну адресу, вказану у реєстраційній заявці.

Форма участі: виступи та обговорення.

Робочі мови: українська та англійська.

Відеозапис заходу буде викладено на платформі YouTube.

Доєднатися до заходу можна:

• офлайн за адресою університету: м. Харків, вул. Григорія Сковороди, 77, зал №5;
  • онлайн, із використанням сервісу для проведення конференцій Zoom (Код: 742 2657 1378 Пароль: 1000).

Дата:
29 Березня
Час:
Подія Категорія:

Організатори

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого
Адвокатське об’єднання «Ліберті Вей»