Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Запрошуємо студентів 1-го курсу магістратури Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого пройти конкурсний відбір для проходження виробничої практики в органах державної влади

Важлива інформація:
Кінцева дата прийому заяв на реєстрацію у конкурсі – 12.04.2024 р.

Формат проходження практики очний.

Розподіл на місця практики після проходження конкурсу замінює ваше попереднє обране місце практики автоматично!

Практика в державному секторі:

Національне агентство з питань запобігання корупції

Державне бюро розслідувань

Національне антикорупційне бюро України

Вищий антикорупційний суд

Представник Уповноваженого Верховної Ради з прав людини у Харківській області

Державна аудиторська служба України

Державна податкова служба України

Загальні вимоги до конкурсантів на практику в органах державної влади:

• бути студентом 1-го курсу магістратури Університету;
• мати середній заліковий бал не нижче 80 (у ДАСУ та ДПС – не нижче 70), (для підтвердження необхідно надати довідку з деканату);
• заповнити гугл форму та прикріпити до неї мотиваційний лист, резюме та довідку з деканату.

Протягом 3-х робочих днів з кінцевої дати прийому заяв (12.04.2024 р.) відділ кар’єрної підтримки та працевлаштування Центру рекрутингу, маркетингу та комунікації Університету повідомить про результати конкурсу, надіславши відповідні листи на електронні пошти конкурсантів. Після отримання листа конкурсанти, які пройшли відбір, мають у відповідь протягом 2-х робочих днів з моменту отримання надіслати листа з підтвердженням можливості проходження практики у відповідному органі. У випадку відсутності підтвердження у встановлений строк кандидатура знімається!

Зверніть увагу, з метою ідентифікації конкурсантів все листування здійснюється через електронну корпоративну пошту Університету – @nlu.edu.ua. Заяви, подані із зазначенням іншої електронної пошти, не будуть розглядатися.

Для запитань та консультацій
career.dep@nlu.edu.ua

Щоб бути в курсі усіх новин про стажування, практику та працевлаштування підписуйся на канал відділу кар’єрної підтримки та працевлаштування НЮУ.