Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Освіта > Все про вступ до Полтавського фахового коледжу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого!
1 квітня 2023 року о 10 годині на численні ваші прохання запрошуємо на відверту розмову з головою приймальної комісії, в.о. директора Полтавського фахового коледжу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Любов’ю СТАРОСТІНОЮ.

На зустрічі на вас чекає багато корисної інформації, а саме ми поговоримо про:

Особливості цьогорічного вступу!
  • прохідні бали на спеціальність “Право”;
  • умови вступу для різних категорій вступників;
  • строки прийому заяв та документів;
  • що робити, якщо я не можу приїхати до коледжу, щоб подати документи, але дуже бажаю навчатися саме в ньому.
    Особливості навчання в коледжі!
  • що таке освітньо – професійна програма і де я можу з нею ознайомитися?
  • як буде проходити освітній процес у першокурсників?
  • які переваги будуть у мене після закінчення коледжу?
Неформальну освіту та освітній процес у коледжі!
  • як поєднати мої особисті інтереси з навчанням за спеціальністю?
Також роз’яснимо одне із найважливіших питань вступної кампанії 2023 – написання й оцінювання мотиваційного листа.

Дізнаєтеся про можливість проходження майстер – класу від кращих викладачів коледжу.

Час та місце зустрічі: 1 квітня о 10:00 на платформі Zoom – будемо раді бачити Вас усією родиною.

Щоб потрапити на захід необхідно зареєструватися за посиланням та підписатися на наш телеграм-канал (COLLEGE | NLU), в якому буде розміщено запрошення на конференцію

Навчаємося, борімося, перемагаємо!
Все буде Україна!