uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника
uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Воркшоп для молодих вчених “Лайфхаки з підготовки та опублікування результатів досліджень”

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Воркшоп для молодих вчених “Лайфхаки з підготовки та опублікування результатів досліджень”

26 вересня 2023 року в межах VII Харківського міжнародного юридичного форуму та проекту Центр Досконалості Жана Моне “Європейські фундаментальні цінності в цифрову еру”, 101085385 – EFVDE – ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH, що співфінансується Європейським Союзом, відбувся воркшоп для молодих вчених “Лайфхаки з підготовки та опублікування результатів досліджень”, який модерували Юлія Размєтаєва та Богдан Карнаух. Спікерки та спікери поділилися власним досвідом з підготовки наукових досліджень і порадами, як спростити шлях до публікації. Так, Наталія Філатова-Білоус, к.ю.н., доцентка кафедри цивільного судочинства, арбітражу та міжнародного приватного права та провідна спеціалістка Центру права, етики та цифрових технологій Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, на прикладі власних помилок пояснила як правильно формулювати назву статті для того, щоб вона була прийнята й яким чином оцінювати шанси на публікацію.

Богдан Караух, к.ю.н., доцент кафедри цивільного права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, спів-директор спільної магістерської програми “European and International Business Law”, розкрив секрети мови наукових досліджень, пояснив як саме писати науковою, але при цьому доступною для читача мовою, а також як не перевантажувати текст непотрібними конструкціями. Юлія Размєтаєва, к.ю.н., керівниця Центру права, етики та цифрових технологій, доцентка кафедри прав людини та юридичної методології Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, запрошена дослідниця в

Уппсальському університеті, поділилася власним досвідом рецензування наукових статей і наголосила на основних моментах, на які звертають увагу рецензенти наукових журналів при подвійній “сліпій” оцінці текстів. Петро Сухорольський, к.ю.н., доцент кафедри політології та міжнародних відносин Інституту гуманітарних та соціальних наук Національного університету “Львівська політехніка”, розповів про основні структурні елементи, з яких повинно складатися наукове дослідження та чому важливо розуміти, в якій парадигмі дослідники пишуть.

Айсел Омарова, к.ю.н., доцентка кафедри історії держави і права України і зарубіжних країн Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та запрошена дослідниця Ворицького Університету, повідомила про основні моменти, на які треба звертати увагу при виборі наукового журналу для публікації, та продемонструвала, на яких сайтах і яким чином здійснювати пошук наукових журналів.

Подивитися запис воркшопу для молодих вчених “Лайфхаки з підготовки та опублікування результатів досліджень” можна за посиланням