Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Увага! Оголошується набір до команди Університету на змагання з міжнародного права імені Філіппа Джесапа

Гурток міжнародного права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого оголошує про набір команди на сезон 2023/2024.

Справа цього року вже опублікована і вона стосується найбільш актуальних питань сучасного міжнародного права. Це буде важкий і складний кейс, тому, щоб знов потрапити до США, нам спочатку потрібно виграти національний раунд конкурсу ім. Джессапа в Україні.

А для цього ми проводимо набір найкращих студентів Університету!

Якщо саме ви:

– є досвідченим дебатером або вмієте розв’язувати складні юридичні завдання;
– відмінно володієте англійською мовою (щонайменше B2);
– є амбітними, відповідальними, старанними та креативними!

Тоді надсилайте своє резюме та мотиваційний лист на адресу n.y@truth-hounds.org до 18:00 6 жовтня і готуйтеся до відбору!