Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Освіта > Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого розпочав реалізацію нового курсу «Верховенство права та права людини: старі виклики та нові можливості у час війни та невизначеності»

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого у межах проекту Central European University «Невидимий університет для України» та за підтримки Institute of International Education (IIE) у переддень річниці початку російського вторгнення розпочали реалізацію нового курсу «Верховенство права та права людини: старі виклики та нові можливості у час війни та невизначеності», що вкотре доводить незламність українського духу та прагнень.

До першої лекції-дискусії співкоординатор курсу Дмитро Вовк запросив одного із найвідоміших конституціоналістів сучасності Мішеля Розенфельда, професора Школи права Кардозо (Нью Йорк, США) та професора Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Юрія Барабаша.

Науковці обговорили питання неліберальних демократій та популізму в глобальному та українському контекстах. Спілкування велося англійською мовою, але це не стало на заваді десяткам слухачів, серед яких була значна частина і студентів та аспірантів нашого Університету. Сервіси дистанційної комунікації дають можливість організовувати унікальні навчальні курси для наших студентів та залучати до навчального процесу професорів зі світовим ім’ям.

А попереду не менш цікаві теми та видатні лектори, завдяки яким українські студенти матимуть змогу розширити свої горизонти у сфері верховенства права та прав людини.