Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Підсумки круглого столу міжнародного форуму “Social Consequences of the War in Ukraine”, організованого Британською Академією наук у м. Лондон

23 лютого 2023 року відбувся круглий стіл міжнародного форуму “Social Consequences of the War in Ukraine”, організованого Британською Академією наук у м. Лондон. Доцентка кафедри історії держави і права України і зарубіжних країн Омарова Айсел Азад кизи була запрошена у якості спікера як візитуюча вчена британського університету. Вона висвітлила учасникам заходу вже наявні наслідки війни в Україні у сфері захисту прав людини, освіти, здоров’я, продовольчої безпеки тощо із акцентом на наслідки війни в цих сферах для дітей.

В цілому захід об’єднав британських політиків, науковців та відповідних діячів для обговорення поточної війни в Україні. Обговорення було зосереджено на соціальних наслідках війни в Україні, включно зі способами вирішення національних травм (у різних регіонах і демографічних показниках), післявоєнної справедливості, соціальної згуртованості та гендерних аспектів, що випливають із цього.

Доцентка кафедри мала змогу напередодні річниці жахливої війни в України вкотре звернути увагу британської наукової та політичної спільноти на війну в Україні та закликати продовжувати ту потужну підтримку, котру Україна зараз має від своїх партнерів.