Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Освіта > На Факультеті слідчої та детективної діяльності начальник управління боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Харківської митниці Руслан МОРОЗ провів лекцію на тему: «Робота Харківської митниці в напрямку протидії контрабанді та порушенням митних правил»

21 лютого 2023 року на Факультеті слідчої та детективної діяльності виступив начальник управління боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Харківської митниці Руслан МОРОЗ з лекцією на тему: «Робота Харківської митниці в напрямку протидії контрабанді та порушенням митних правил».

В доповіді пан Руслан розповів про те, що з метою виконання функцій митниці у напрямку протидії контрабанді та порушенням митних правил в структурі Харківської митниці створено спеціалізований підрозділ – Управління боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил. Визначив основні завдання та пріоритетні напрямки у роботі цього підрозділу.

На вебінарі розглянули випадки виявлення контрабанди та факти виявлення товарів з приховуванням від митного контролю, проаналізували місця схованок товарів та предметів контрабанди, розібрали процес отримання оперативної інформації та відповідно проведення спільних заходів з правоохоронними органами України та митними установами країн світу.

Лектор проаналізував нормативну базу роботи митниці щодо протидії контрабанді та порушенням митних правил.

Наприкінці заходу слухачі отримали відповіді на питання в рамках обговорення лекції. Велика вдячність пану Руслану за цікаву та пізнавальну доповідь.