В Університеті відбулись змагання з шахів в рамках комплексної спартакіади

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > В Університеті відбулись змагання з шахів в рамках комплексної спартакіади

26 березня змагання з шахів відкрив ректор Університету Анатолій Павлович Гетьман, який зазначив, що на Вченій раді було прийнято рішення, що всі наукові, спортивні та культурні заходи, які будуть проводитись в цьому році в стінах Університету, приурочені до 220 річниці Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Анатолій Павлович звернув увагу, що шахова гра – це випробування розуму. Гра можлива лише в партнерстві, а без тисяч помилок не буває блискучої перемоги. Граючи в шахи, ми вчимося не падати духом та цілеспрямовано продовжувати пошуки нових можливостей! В шахах перемагає кожен, якщо ви отримуєте задоволення від гри, а це найважливіше.

Під час напруженої, блискучої партнерської гри перемогу в цих змаганнях виборола збірна команда Факультету прокуратури.

Срібним призером стала команда Факультету адвокатури.

Бронзові винагороди отримала команда Інституту підготовки юридичних кадрів для СБУ.