27 березня відбулися змагання з настільного тенісу

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > 27 березня відбулися змагання з настільного тенісу

Змагання відкрив проректор з навчально-виховної роботи та соціального розвитку Університету Олексій Сергійович Нестерович. Він в своїй промові зазначив, що попри війну, попри відсутність світла та опалення в місті, ми продовжуємо працювати, навчатися, тренуватися та змагатися. Ми є особистим прикладом того, що нас незламати і Харків дійсно є місто-Герой! Лише разом ми сильні та спільними зусиллями наближаємо нашу перемогу!

За підсумками проведення змагань у загальнокомандному заліку перше місце виборов Інститут підготовки юридичних кадрів для СБ України
Срібними. Призерами став Факультет прокуратури, який в особистій зустрічі з мінімальним рахунком 2:3 поступився команді Інституту підготовки юридичних кадрів для СБУ.

Бронзовими призерами стала збірна команда Факультету приватного права та підприємництва.

Під час захоплюючої та яскравої гри кожен студент, який прийняв участь у змаганнях, вже є переможцем.

Вітаємо переможців, призерів та всіх учасників змагань з чудовим виступом. Бажаємо Вам яскравих спортивних здобутків та успіху у навчанніі науковій діяльності.

Дякуємо нашим Захисникам за можливість працювати та навчатися в рідному місті Харкові!