Університет відвідала депутатка Сейму Литовської Республіки Раса Петраускайте

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Університет відвідала депутатка Сейму Литовської Республіки Раса Петраускайте

Раса Петраускайте курує питання підтримки українців, які вимушено покинули свої домівки та знайшли прихисток у Литовській Республіці, а також надання гуманітарної допомоги українцям, що проживають на звільнених територіях, та вимушено переміщеним особам у межах України.

Пані Раса є ініціатором та співорганізатором багатьох мистецьких та просвітницьких заходів у Литовській Республіці, які допомагають висвітлити та донести світу всю правду про злочини, вчинені військами росії в Україні. Наразі вона відвідала Харків та завітала до Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та зустрілася з ректором Анатолієм Гетьманом.

Анатолій Гетьман розповів про особливості навчального процесу, роботу гуманітарного штабу, функціонування Пункту Незламності та виклики, які постали перед колективом Університету, обумовлені повномасштабним вторгненням військ рф. Обговорили питання налагодження шляхів співпраці по декількох напрямках.

Висловлюємо слова поваги та подяки пані Расі Петраускайте та всьому народу Литовської Республіки за їх усесторонню підтримку українського народу.