Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > У день 20-ї річниці святкування Дня адвокатури (19 грудня 2022 р.) у м. Києві відбулася зустріч Апарату Ради національної безпеки і оборони України з представниками Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Захід ініційовано заступником керівника служби з питань зовнішньополітичної безпеки та міжнародного співробітництва – керівника управління з питань санкційної політики Андрія Ярмольського, проведено за підтримки ректора Університету Анатолія Гетьмана та деканату факультету адвокатури та Ради студентського самоврядування факультету.

Відкрив захід секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов, з вітальним словом до учасників звернувся Керівник Апарату Ради національної безпеки і оборони України Андрій Зюзь.

Метою зустрічі стало налагодження комунікації між Апаратом Радою національної безпеки і оборони України та Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого, демонстрація внутрішньої роботи Апарату Ради національної безпеки і оборони України та інших органів виконавчої влади, заохочення студентської молоді до активізації державно-правових процесів, декларування перспективи інтеграції освітнього, наукового та практичного потенціалу сторін.

У першій частині зустрічі представлена організаційна робота Апарату Ради національної безпеки і оборони України, представники Університету ознайомилися із особливостями функціонування Центру протидії дезінформації та Головного ситуаційного центру (СОТА) при Раді національної безпеки і оборони України.

Друга частина заходу продовжилася у стінах Кабінету Міністрів України. Підкреслив актуальність тематики заходу заступник міністра економіки України Олександр Грибан та керівник департаменту санкційної політики Секретаріату Кабінету Міністрів України Віктор Стеблиненко, які відповіли на запитання студентів щодо сучасної санкційної політики та ролі адвоката у механізмі санкційного процесу, зробили акцент на необхідності зміцнення стандартів надання правової допомоги висококваліфікованими адвокатами у сфері реалізації державної санкційної політики та ін.

За результатами проведеної зустрічі сторони висловили найщиріші побажання в контексті встановлення та розвитку довгострокових партнерських відносин на основі інтеграції взаємних зусиль щодо підвищення державно-правової культури наукової та студентської спільноти, створення сприятливих умов для співпраці між установами щодо формування наукових позицій та надання науково-консультативних висновків, організації проходження студентами виробничої практики з перспективою подальшого працевлаштування студентів Університету.