Відбувся завершальний вебінар у межах проєкту «Детективні студії»

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Відбувся завершальний вебінар у межах проєкту «Детективні студії»

На Факультеті слідчої та детективної діяльності відбувся завершальний восьмий вебінар у межах спільного з НАБУ освітнього проєкту «Детективні студії».

Старший детектив НАБУ Олександр розповів слухачами про особливості арешту майна з метою забезпечення спеціальної конфіскації. Під час лекції йшлося про випадки, в яких допускається арешт майна, та з якою метою може бути здійснений. Окремо детектив приділив увагу підставам застосування спеціальної конфіскації. Детально зупинився на найбільш розповсюджених у практиці випадках застосування арешту.

У ході вебінару пан Олександр запропонував слухачам вирішити завдання з практики детективів НАБУ щодо застосування норм про арешт майна. Спікер розповів студентам про процедуру звернення до слідчого судді з клопотанням, а також міжнародну практику застосування арешту майна задля забезпечення спеціальної конфіскації.

На завершення усі охочі задали детективу запитання і подякували за проведений вебінар.