Студенти Університету здобули перемогу у II муткорті із суддівської етики

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Студенти Університету здобули перемогу у II муткорті із суддівської етики

Студенти Університету здобули перемогу у II муткорті із суддівської етики. Захід було проведено 13-14 квітня у Вищому антикорупційному суді за підтримки Фундації «DEJURE» та National Endowment for Democracy (NED)

Для участі у муткорті зареєструвалася 41 команда з понад 20 університетів з усієї України. Упродовж двох днів студенти-правники змагалися у змодельованих судових засіданнях. Студенти мали чудову нагоду продемонструвати свої знання в галузі права, ораторські та аналітичні здібності. За результатами відбору до фіналу пройшло 8 найкращих команд, перед якими стояло завдання представити позиції з боку скаржника та судді.

Оцінювали ораторські та аналітичні здібності учасників судді Вищого антикорупційного суду та Апеляційної палати ВАКС, Верховного суду, судді у відставці, члени та ексчлени Вищої ради правосуддя та Вищої кваліфікаційної комісії суддів, професійні правники, представники профільних громадських організацій та проєктів міжнародної технічної допомоги.

Перемогу здобула «Команда 4», у складі: студенток Факультету приватного права та підприємництва нашого Університету Марії Жилки та Олени Лещенко, а також Сергія Іванова студента Інститут міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка та Каріни Максименко студентки КПІ імені Ігоря Сікорського.

Крім того, в номінації «Найкраще письмове звернення (скарга)» – перемогу здобула команда «Юристи на 200» у складі студентів Факультету адвокатури нашого Університету Вадима Діденка та Єлизавети Глущенко.

Муткорт із суддівської етики — навчальне моделювання засідання дисциплінарного органу, спрямоване на підвищення обізнаності молодих правників щодо доброчесності та етичних стандартів суддівської діяльності, а також вдосконалення теоретичних знань і практичних навичок участі у дисциплінарному провадженні.

Вітаємо студентів із високими результатами та бажаємо подальших успіхів у навчанні та професійній діяльності!