Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Студенти Факультету слідчої та детективної діяльності Університету відвідали Полтавський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України, його музей та Бюро судово-медичних експертиз

12 грудня студенти Факультету слідчої та детективної діяльності Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого завітали з візитом до Полтавського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

Заступник директора Полтавського НДЕКЦ МВС України- завідувач відділу криміналістичних видів досліджень Олена Сахненко розповіла про основні напрями діяльності центру.

Судові експерти різних відділів криміналістичних видів досліджень розповіли студентам про особливості роботи під час війни, основні виклики та завдання сьогодення. Майбутні слідчі і детективи ненадовго змогли поринути у світ експертиз: зробити дактилоскопію, розпізнати підробки грошових знаків, ознайомитися із боєприпасами та вибуховими речовинами, дослідити документи, сповна відчути як це – працювати експертом-криміналістом, наскільки це відповідальна, нелегка та цікава професія.

Крім того, студенти відвідали музей НДЕКЦ, де збережено величезну кількість цікавих історичних криміналістичних експонатів.

Програма візиту також включала відвідування Полтавського Бюро судово-медичних експертиз, де студенти Факультету слідчої та детективної діяльності були присутніми на розтині тіла трупа людини і ознайомилися з особливостями проведення судово-медичної експертизи.

Від імені колективу Факультету дякуємо директору Полтавського НДЕКЦ Тарасу Бойку, а також фахівцям цієї установи за зустріч, незабутні враження, нові знання і вагомий внесок у формування фахових компетентностей майбутніх слідчих та детективів!