Сьогодні перша річниця світлої пам’яті Юрія Прокоповича Битяка

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Сьогодні перша річниця світлої пам’яті Юрія Прокоповича Битяка

Юрій Прокопович завжди ставився з повагою та увагою до кожного, хто звертався до нього за порадою, з якоюсь науковою, життєвою чи професійною проблемою. Приділяв кожному питанню велику увагу та детально розбирав з різних сторін.

Юрій Прокопович був повністю відданий своїй другій родині – колективу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, якому він присвятив понад 50 років свого життя.

Його творчі сили, енергія, величезний науковий і педагогічний талант завжди були спрямовані на розвиток юридичної освіти та науки, підготовку висококваліфікованих фахівців-юристів та науково-педагогічних кадрів.

Юрій Прокопович назавжди залишиться у наших серцях, а його життєвий шлях і вагомий доробок буде прикладом для прийдешніх поколінь здобувачів, науковців і педагогів.

Низько схиляємо голови у глибокій пошані до Юрія Прокоповича Битяка.

Вічна пам’ять!