Світла пам’ять Герою і вічна наша вдячність!

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Світла пам’ять Герою і вічна наша вдячність!

Знов наша університетська родина зазнала втрат – загинув випускник Військово-юридичного інституту 2007 року, начальник відділення рекрутингу та комплектування, заступник начальника сектору комплектування Донецького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковник Олександр Антонець.

Він народився 24 квітня 1984 року в селі Новоандріївка Волноваського району Донецької області. Там пройшли його роки дитинства і юності, там же здобув середню освіту. За покликом серця він обрав професію військового. Після закінчення Новоандріївської школи навчався в Донецькому військовому ліцеї. У 2002 році став студентом Військово-юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. У 2007 році отримав спеціальність військового прокурора. До війни працював прокурором в Одеській обласній прокуратурі.

Брав участь в антитерористичній операції, захищав країну від окупантів.

На початку повномасштабного вторгнення Олександр Антонець врятував близько сотні життів мешканців Волновахи — попри жорстокі обстріли з боку окупантів власним автомобілем евакуював мирне населення у найближчі населені пункти. Він став місцевим героєм. Врятовані Олександром люди навіки пам’ятатимуть подвиг свого Героя. «Олександр назавжди залишиться в наших серцях. Він єдиний, хто не боявся вивозити під обстрілами людей. Ми живі завдяки йому», – сказав один з врятованих.

Олександр Антонець служив за контрактом у 93-ій бригаді Холодний Яр. Його життєвий шлях обірвався за півтора місяця до 39-річчя – 12 березня 2023 року в місті Добропілля під час несення служби серце Олександра зупинилося…

У чоловіка залишились дружина та донька.

Хоча все життя Олександра було пов’язане з Донеччиною, та останній свій спочинок він знайшов у місті Ватутіне Звенигородського району Черкаської області, адже війна змусила його родину покинути свою рідну домівку у Волновасі внаслідок вторгнення російських окупантів і оселитися на Черкащині.

Прощання з Героєм відбулося на площі Соборності м. Ватутіне. Траурний кортеж містяни зустрічали живим коридором, з квітами, стоячи на колінах, схиливши у скорботі голови. Слова підтримки прозвучали від товаришів по службі, які приїхали провести в останню життєву дорогу свого побратима. Поховали Олександра з усіма військовими почестями.

Колектив Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого висловлює щирі співчуття родині, друзям, колегам і всім, хто знав Олександра Антонця. Розділяємо біль втрати разом із родиною загиблого захисника. Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях. Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас!

Світла пам’ять захиснику і вічна наша вдячність!