Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Шановні студенти, аспіранти, викладачі та співробітники Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, щиро вітаю вас із Різдвом Христовим і Новим роком!

Зимові свята – це особливий час, коли родини збираються разом, дарують теплі обійми одне одному, відкривають свої серця чарівному світлу Віфлеємської зірки, що несе благу вість про перемогу добра, надії,  любові у світі. Хочу, щоб у цей вечір кожен подякував нашим захисникам і захисницям за змогу бачити своїх рідних, за щастя обіймати власних дітей і онуків, за віру у перемогу і мир на українській землі. Схиляю голову у молитві за полеглих Героїв, нехай їхні світлі душі знайдуть Божий прихисток, а  слава подвигів закарбується у віках і пам’яті нащадків, за яких вони віддали життя.

Завершується ще один рік війни, випробувань і важких втрат. Сторінка пам’яті Університету, на жаль, поповнилася новими іменами тих, хто мав би жити, любити, розвиватися в обраних професіях, навчати і навчатися. Але ворог підступно зламав їхні крила, посиротив дітей, позбавив батьківської втіхи на схилі літ. Ніколи цього їм не побачимо, до останнього подиху не зупинимо боротьбу!

Я вступаю у новий рік із твердою впевненістю у перемозі і вірою, що минулий стане останнім роком війни в Україні на усі часи. Університет, наш волонтерський штаб, кожен представник юридичної спільноти та студентство докладуть усіх зусиль, щоб це новорічне диво справдилося. Наша єдність, взаємодопомога та жага звершення справедливого правосуддя над окупантами допоможуть досягти цієї мети. Університет завжди був динамічною і прогресивною одиницею на освітньо-науковій ниві Україні, а після війни стане ще й важливим центром правової підтримки у справі відновлення справедливості для громадян і законного покарання російських злочинців.

Наша місія – підготовка  високваліфікованих юристів, виховання патріотів з іскрою в серці, розбудова правової системи на демократичних засадах верховенства закону. Впевнений, ми з цим упораємося на відмінно!

Щиро дякую кожному, хто цьогоріч був поряд, допомагав, підтримував, навчав і навчався. У ці святкові дні бажаю вам миру, благополуччя, міцного здоров’я, радості, сімейного затишку. Нехай свята різдвяна ніч подарує своє благословіння захисникам і явить диво перемоги для всього українського народу.

Христос народився!

Славімо його!