Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Шановні студенти, аспіранти, викладачі та співробітники, сьогодні ми відзначаємо День факультету слідчої та детективної діяльності Університету!

Уся наша академічна спільнота глибоко цінує ваш внесок у підготовку нової генерації високопрофесійних правників, розвиток юридичної науки в Україні, посилення довіри громадян до слідчих органів та представників праворядку.

Досліджуючи дуже специфічну галузь знань, факультет слідчої та детективної діяльності став авторитетним осередком вивчення всіх тонкощів слідчої та детективної діяльності, а його викладацький склад десятиліттями демонструє глибоку обізнаність у сучасних інструментах та методах досудового розслідування, збирання та формування доказової бази.

Ви навчаєте студентів використовувати власний інтелект на 100 відсотків, довіряти інтуїції, помноженій на грунтовні знання, аналізувати велику кількість даних, мислити масштабно й виважено. Ці навички необхідні й безцінні для майбутньої роботи, адже розкриття злочинів приносить не лише справедливість для тих, хто її потребує, а й гарантує покарання винуватцям. Це один із принципів здійснення правосуддя й ефективний важіль протидії злочинності у розвиненому суспільстві.

Наша університетська родина пишається випускниками факультету, які проявляють високі стандарти етики, прагнуть до новаторських рішень, демонструють моральну стійкість і безстрашність перед викликами професії.

З нагоди Дня факультету слідчої та детективної діяльності Університету зичу миру, благополуччя, здоров’я, здійснення задумів, заслуженого визнання, кар’єрних успіхів та натхнення на успішну та плідну роботу.

Ректор Університету Анатолій Гетьман