Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > 22 грудня 2023 року проведено другу науково-практичну конференцію «Актуальні проблеми протидії злочинності та корупції»

22 грудня 2023 року в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого на базі Факультету слідчої та детективної діяльності проведено другу науково-практичну конференцію «Актуальні проблеми протидії злочинності та корупції», в якій взяли участь понад 70 учасників офлайн, серед яких ректор Університету, керівник Секретаріату КСУ, керівники органів охорони правопорядку, завідувачі кафедр, провідні науковці, аспіранти, студенти.

З вітальною промовою перед учасниками конференції виступив ректор Анатолій Гетьман, який зазначив, що актуальність питань, заявлених на конференції, на надзвичайно важливому рівні для реалій сьогодення. За словами ректора, метою конференції є обговорення поточного стану злочинності і корупції, тенденцій розвитку цих явищ, напрацювання нових підходів, методів і форм протидії злочинності, а також розслідування міжнародних злочинів, розшук і притягнення до кримінальної відповідальності колаборантів та зрадників.

Анатолій Гетьман подякував начальнику Головного управління Національної поліції в Харківській області Володимиру Тимошку, начальнику Слідчого управління Головного управління поліції в Харківській області Сергію Болвінову, Директору Харківського територіального управління Національного антикорупційного бюро України Юрію Кравченку, керівнику Секретаріату Конституційного Суду України Віктору Бесчастному, заступнику керівника Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань Артему Медведенку, начальнику слідчого відділу Управління Служби безпеки України в Харківській області Юрію Хруслову, завідувачу наукової лабораторії з проблем протидії злочинності Національної академії внутрішніх справ Андрію Вознюку, професору кафедри конституційного, міжнародного і кримінального права Донецького національного університету імені Василя Стуса Роману Мовчану, за те, що знайшли час і можливість взяти участь в роботі конференції і виступити з доповідями з актуальних проблем протидії злочинності та корупції.

Спікери дійшли висновків про необхідність оновлення державної політики протидії злочинності та корупції, пошуку нових шляхів розслідування кримінальних правопорушень під час війни та в період повоєнної відбудови.

Вдячні спікерам за те, що ділитесь досвідом і берете активну участь у фаховій підготовці майбутніх слідчих і детективів.

Разом переможемо!

Слава Україні!