Шановні абітурієнти та майбутні вступники

Готові до захоплюючої подорожі у світ юридичних знань та можливостей

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого запрошує вас на offline екскурсію !

Не упустіть цю можливість! 24.04 о 15:00 мивідчиняємо двері для школярів та їхніх батьків, щоб вони могли зануритись в університетське життя.

Це відмінна нагода познайомитися з нашим навчальним закладом, відкрити для себе нові перспективи та зрозуміти, чому саме НЮУ є найкращим вибором для вашої майбутньої юридичної освіти.

Не знаєте, з ким прийти або як приєднатися? Не хвилюйтеся! Просто залиште свою заявку в реєстраційній формі, а ми гарантуємо вам захоплюючу та інформативну програму

PS. А ще, під час екскурсії на вас чекають цікаві розіграші та різноманітний контент, щоб наша зустріч точно стала для вас незабутньою

Скористайтеся цим крутим шансом отримати море нових вражень та дізнатися більше про НЮУ! Ми чекаємо на вас