Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > «Найтяжче – бачити смерті молодих солдатів», – Катерина Парталога, бойова медикиня, здобувачка 1 курсу магістратури факультету прокуратури

«Найтяжче – бачити смерті молодих солдатів», – Катерина Парталога, бойова медикиня, здобувачка 1 курсу магістратури факультету прокуратури.

Друзі, хочемо познайомити вас із людиною, для якої вже багато років головною ціллю є – порятунок інших!
Катерина відноситься до тих студентів, які запам’ятовуються з моменту подачі документів! Приймальній комісії нашого Університету вона запам’яталися тим, що у 2020 році серед документів для вступу молодої та красивої дівчини, на перший погляд – звичайної випускниці Первомайського медичного коледжу Миколаївської області, лежало посвідчення учасника бойових дій.

Виявляється, що Катерина ще у 2015 році добровільно вступила на військову службу. Спочатку працювала старшою медичною сестрою евакуаційно-сортувального відділення 65 виїзного госпіталю Харкова.
З серпня 2015 по липень 2016 років надавала медичну допомогу в зонах бойового розпорядження населеного пункту Часів Яр Донецької області. У 2016 році отримала статус учасника бойових дій.
З 2016 року Катерина працювала операційною сестрою невідкладної хірургії клініки абдомінальної хірургії НВМКЦ «ГВКГ».

З грудня 2022 року – старша операційна сестра передової хірургічної групи НВМКЦ «ГВКГ», того ж часу виконувала завдання в с. Барвінкове Харківської області.

У грудні 2023 року за самовіддане служіння Українському народові, особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкове виконання військового обов’язку відповідно до Указу Президента України сержант Парталога Катерина нагороджена орденом княгині Ольги ІІІ ступеня!

Ми глибоко вдячні за вашу невимовну мужність і відданість в захисті незалежності та територіальної цілісності нашої рідної України. Нехай ваша смілива душа завжди буде наповнена силою і відвагою, а ваші дії завжди будуть приносити світло і надію у серця ваших побратимів.