Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Ректор Анатолій Гетьман привітав студента другого курсу факультету юстиції Назара Віскова з визнанням найкращим спортсменом листопада 2023 року

Ректор національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Анатолій Гетьман привітав майстра спорту України міжнародного класу , чемпіона Європи з боротьби дзюдо Назара Віскова студента другого курсу факультету юстиції та його тренера Дмитра Віскова з високими спортивними міжнародними досягненнями у 2023 році.

29 листопада 2023 року відбулося засідання Експертної комісії НОК України з визначення найкращих спортсменів та тренерів листопада 2023 року. Цього місяця свої нагороди отримують дзюдоїсти за успішні виступи на чемпіонатах Європи серед дорослих та молоді.

Дзюдоїст Назар Вісков – найкращий спортсмен листопада-2023!

НОК України щиро вітає наших дзюдоїстів із перемогами!

Пишаємося нашими спортсменами та бажаємо подальших успіхів на міжнародних аренах в ім’я слави та популяризації українського спорту у світі!