Круглий стіл “Забезпечення виборчих прав громадян: виклики зумовлені війною”

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Круглий стіл “Забезпечення виборчих прав громадян: виклики зумовлені війною”

Запрошуємо науковців, практичних працівників, експертів з виборчого права, студентів та усіх бажаючих взяти участь у круглому столі «ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИБОРЧИХ ПРАВ ГРОМАДЯН: ВИКЛИКИ, ЗУМОВЛЕНІ ВІЙНОЮ», який відбудеться 5 грудня 2023 року (вівторок) у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого. Круглий стіл присвячений відкриттю Центру виборчого права на базі навчально-практичної аудиторії “Модельна виборча дільниця” Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Взяти участь у заході можна як безпосередньо (офлайн), так і у режимі відеоконференції на платформі ZOOM (онлайн) зареєструвавшись за посиланням