Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Шановні студенти, аспіранти, викладачі та співробітники Університету, вітаю вас із Днем міжнародно-правового факультету!

З нагоди свята хочу висловити щиру вдячність кожному за щоденну працю, сумлінне навчання, значні досягнення та відданість у викладанні та здобутті знань. Колектив усього Університету пишається вами, адже з моменту створення факультет став визнаним центром навчання та досліджень у галузі міжнародного права.

Я глибоко поважаю букву закону і ціную правові науки за вплив, який вони мають на формування суспільства, розвиток держави, захищеність громадянина в ній. Авторитет міжнародного права в цьому значенні безсумнівний, роль у час війни в країні надважлива, адже лише з реалізацією міжнародних правових норм можна відновити справедливість цивілізованими методами, відшкодувати збитки, а найголовніше – досягти довготривалого миру, гарантій безпеки для майбутніх і нинішних поколінь українців. І ця робота наших фахівців триває вже майже два роки, крім того, на факультеті не зупиняється й підготовка молодих талановитих і патріотичних правників, які, отримавши міцні знання й маючи тверді переконання, з завзяттям долучаються до справи честі. Ви всі зараз не просто виконуєте професійні обов’язки, а граєте захисну роль й слугуєте джерелом надії для цілого народу.

За багато років існування міжнародно-правовий факультет виховав багато видатних юристів, дав старт талановитій молоді, яка своєю працею підтримуює авторитет Університету в  різних куточках світу. Ваші досягнення підтверджують не тільки ваш особистий успіх, а й сприяють укріпленню позицій в академічній спільноті факультету й Університету вцілому.

Із вдячністю за багаторічну працю бажаю вам миру, злагоди, здійснення задумів і невпинного руху до вершин фахової майстерності!