uken0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Проректор з науково-педагогічної роботи та стратегічного розвитку Юрій Барабаш став суддею світового конкурсу освітніх проєктів Reimagine Education Awards 2021

Reimagine Education Awards — це глобальна конференція та конкурс для освітніх інноваторів з усього світу, що об’єднує різноманітні edtech-стартапи, науковців та керівництво провідних закладів освіти та найкращих університетів. У вересні, після конкурсного відбору у склад журі, Юрій БАРАБАШ став офіційним шорт-ліст суддею цього івенту. Протягом жовтня журі Reimagine Education Awards оцінювало світові проєкти у сфері освіти для визначення переможців – найкращих, інноваційних, з глибоким соціальним або технологічним значенням, проректор надав свою експертну оцінку більше ніж десятьом проєктам з Великої Британії, Індії, Канади, Індонезії та інших країн світу, відзначивши найбільш значущі освітні ідеї.

Ця ініціатива відбувалась у межах виконання стратегії ректора Університету Анатолія ГЕТЬМАНА щодо входження до світового рейтингу QS World University Rankings та всебічного розвитку Університету на міжнародній арені. Слід відзначити зусилля в цьому напрямі, які останнім часом докладаються координаторкою відділу рейтингів Центру рекрутингу, маркетингу та комунікацій Рінатою КАЗАК.

Керівний комітет QS Reimagine Education подякував Юрію Барабашу за участь у якості офіційного судді конкурсу та відзначив його досвід як практика в освітянській сфері. Ця подія, за висловленням QS World University Rankings, – «Оскар» в галузі освіти. Переможці конкурсу будуть оголошені на урочистій конференції Virtual Reimagine Education 6-10 грудня.