Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Навчання > Проведено І етап ХІІ Міжнародого мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка і ХХІІ Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика

19 листопада 2021 року в Університеті проведено І етап ХІІ Міжнародого мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка і ХХІІ Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика, участь у якому взяли студенти та курсанти всіх курсів бакалаврату та магістратури.

Модератори конкурсів: кафедра культурології, наукова бібліотека

Перед початком мовного змагання всі учасники мали змогу відчути атмосферу відділу рідкісних книг, погортати сторінки раритетних видань.

Усім учасникам потрібно було виявити знання як у царині пунктуації, лексики, граматики, так і літератури, продемонструвати вправність і майстерність у володінні словом, уміння правильно і красиво висловлювати власні погляди.

Журі у складі доценток кафедри культурології Олени ЛИСЕНКО і Олени ШУМЕЙКО, на чолі голови завідувача кафедри Василя Пивоварова визначило переможців.

Конкурс імені Тараса Шевченка:

1. Марія ЛОЗИНЯК, курсантка 1 курсу Інституту підготовки юридичних кадрів для СБУ – І місце;

2. Єлизавета ВЛАСОВА, курсантка 3 курсу Інституту підготовки юридичних кадрів для СБУ – ІІ місце;

3. Владислава ГАЙДАМАКА, курсантка 2 курсу Військово-юридичного інституту – ІІІ місце.

Конкурс імені Петра Яцика

1. Володимир БОРЗДИКО, курсант 3 курсу Інституту підготовки юридичних кадрів для СБУ – І місце;

2. Крістіна КОЗАК, курсантка 5 курсу Інституту підготовки юридичних кадрів для СБУ – ІІ місце;

3. Аліна КАНДЗЮБА, курсантка 1 курсу Військово-юридичного інституту – ІІІ місце.

Вітаємо з перемогою та бажаємо нових звершень в ІІ (обласному) етапі міжнародних конкурсів.