Нова зустріч в межах проекту «NLU together forever»!

Шановнi студенти! Чарівний світ криміналістики знов радий поділитися своїми знаннями, навичками та вміннями. Усі ми скучили за живим форматом спілкування, обміном практичного досвіду, гарними враженнями та позитивними емоціями. Все це буде!!!

26.10.2023 року о 15.00 для студентів 4 курсу Університету, які знаходяться у Харкові і в кого є можливість прибути, вiдбудеться офлайн-зустріч із викладачами кафедри криміналістики і практичний тренінг з криміналістики.

Тема: «Криміналістична документалістика та іі роль у розслідуванні кримінальних правопорушень в умовах війни» (к.ю.н., доц. Капустіна М.В.).

Тема: «Особливості тактики проведення огляду документів» (к.ю.н., доц. Костенко М. В.).

Планується також відвідування Криміналістичного полігону та музею, де можна наочно ознайомитися з сучасними досягненнями та можливостями використання криміналістичних знань, отримати відповіді на питання, які вас цікавлять.

Рєстрація за електронною поштою : a.a.dmytriyeva@nlu.edu.ua

Адресу місця зустрічі та місця, де буде проходити захід, ми надішлемо електронною поштою після реєстрації.

Запрошуємо та з нетерпінням чекаємо на зустрічі !