Всеукраїнське онлайн навчання «Булінг у школі: що означає та як протидіяти»

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Всеукраїнське онлайн навчання «Булінг у школі: що означає та як протидіяти»

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого запрошує учнівських активістів на Всеукраїнське онлайн навчання «Булінг у школі: що означає та як протидіяти», що відбудеться в останній тиждень листопада 2023 р.

Навчання буде проведено у формі тренінгу.

Ми обговоримо такі питання:

1. Як проявляється булінг.
  2. Хто може вчинити булінг.
  3. Хто є постраждалою від булінгу особою.
  4. Як протидіяти булінгу.
  5. До кого звертатися за захистом від булінгу.
  6. Хто відповідає за вчинення булінгу.
  7. Що зробити, щоб не допустити булінг у колективі.

Учасникам тренінгу буде видано сертифікати.

Для участі в навчанні просимо зареєструватися за формою, що додається.

Реєстрація до 15 листопада 2023 року. По її завершенню учасникам буде надіслано інформацію про дату і час тренінгу та посилання на приєднання.

За потреби контактуйте з доценткою кафедри адміністративного права Ольгою Миколаївною Соловйовою o.m.soloviova@gmail.com, тел. 067-577-70-13.

Чекаємо на активних і відповідальних учнів, які прагнуть бути обізнаними в проблематиці протидії булінгу!