Проведено перший в Україні антикорупційний квест

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Проведено перший в Україні антикорупційний квест

У першому в Україні антикорупційному квесті, який провела Асоціація юридичних клінік України спільно з партнерами від Факультету прокуратури Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого взяло участь три команди — «Exaltatus», «Filiae Themidis» та «Білі комірці».

Друге призове місце отримала команда «Exaltatus», яку представляли студенти 4 курсу — Віталій Яворський, Дмитро Квасильчук та Єгор Зав’ялов під керівництвом викладача кафедри кримінального права, асистентки, к.ю.н Юлії Таволжанської.

Четверте місце зайняла команда «Filiae Themidis», яку представляли студентки Козьміна Юлія, Карина Лебідь та Вікторія Ткачова.

Студенти 2 курсу — Філіппова Дарʼя, Климус Христина, Єлсуков Кирило, які представляли команду «Білі комірці», увійшли до сімки найкращих команд.

Пишаємося нашими студентами!