Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Між Університетом, Міністерством молоді та спорту України та ГО «Баскетбольний клуб «ПУШ ТІМ»» підписано Меморандум про співпрацю

11 вересня 2023 року проректор з навчальної-виховної роботи та соціального розвитку Олексій Нестерович зустрівся з Міністром молоді та спорту України Вадимом Гутцайтом.

Під час зустрічі з міністром Олексій Нестерович розповів про спортивне життя Університету: про здобутки Університету та його ініціативи для популяризації спорту в Україні; про спортсменів, які є гордістю вишу; про спортивний сектор та його матеріально-технічну базу; про роботу гуманітарного штабу Університету; окреслив перспективи розвитку фізичної культури і спорту в нашому ЗВО.

В ході розмови обговорили необхідність об’єднання зусиль та започаткування співпраці щодо популяризації та сталого розвитку студентського спортивного руху із залученням студентства до здорового способу життя, проведення інформаційно-просвітницької роботи у сфері фізичної культури та спорту.

Результатом домовленостей стало підписання тристороннього Меморандуму про співпрацю між Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого, Міністерством молоді та спорту України та громадською організацією «Баскетбольний клуб «ПУШ ТІМ»» (голова – Євген Пушкарьов).

У рамках меморандуму сторони домовились реалізовувати спільні ініціативи для популяризації фізичної культури та спорту; проводити спільні заходи у сферах фізичної культури, спорту та молодіжної політики, використовуючи потужності Центру студентського спорту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Така тристороння співпраця є символом високої довіри і визнання матеріально-технічної бази та кадрового потенціалу колективу Університету з боку Міністерства молоді та спорту України і суспільства. Впевнені, що реалізація цих проєктів відкриє принципово нові горизонти розвитку важливих та цікавих ініціатив, спрямованих на поширення здорового способу життя та спортивної активності в Університеті.