Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Штаб гуманітарної допомоги Університету під керівництвом ректора Анатолія ГЕТЬМАНА продовжує свою діяльність із забезпечення наборами продуктів харчування працівників університету та членів їх родин

Університет докладає максимум зусиль, щоб підтримати тих працівників та членів їх родин, які наразі перебувають в Харкові та забезпечують функціонування структурних підрозділів Університету.

Штаб гуманітарної допомоги Університету за участю Юрія БАРАБАША та Олексія НЕСТЕРОВИЧА разом із випускником нашого університету, керівником благодійного фонду «Український Благодійний Альянс», Олексієм КУРЦЕВИМ, вчергове передали продуктові набори для родин наших працівників.

Від імені колективу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого висловлюємо слова подяки Олексію та його команді, які в цей скрутний час стали надійною опорою не лише для нашого колективу, а й для багатьох харків’ян та жителів області.