Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого запрошує всіх охочих взяти участь у лекції-обговоренні на тему «Цифрові платформи: їх вплив, обов’язки й відповідальність»

Наше життя дедалі більше зазнає впливу сучасних технологій: ми спілкуємося, замовляємо товари й послуги, донатимо і допомогаємо друзям за допомогою різних онлайн платформ. А як реагує на це законодавство і юридична практика?

Щоб з’ясувати ці питання, ми плануємо лекцію-обговорення на тему «Цифрові платформи: їх вплив, обов’язки й відповідальність».

Коли: 8 листопада о 16.00.

Лектори: голова Центру права, етики та цифрових технологій НЮУ імені Ярослава Мудрого Юлія Размєтаєва та провідний експерт Центру права, етики та цифрових технологій НЮУ імені Ярослава Мудрого Наталія Філатова-Білоус.

Формат заходу: дистанційна участь з використанням платформи Zoom.

Посилання для підключення: