Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > На Факультеті слідчої та детективної діяльності відбувся десятий вебінар в рамках освітнього проєкту «Поліцейське розслідування»

На Факультеті слідчої та детективної діяльності відбувся десятий вебінар в рамках освітнього проєкту «Поліцейське розслідування». Лекцію на тему: «Типові випадки зловживання стороною захисту/іншими учасниками кримінального провадження своїми процесуальними правами та легітимні засоби реагування на них» прочитав старший слідчий в ОВС СУ ГУНП в Харківській області майор поліції Лиховид Руслан.

Пан Руслан поділився досвідом реагування на типові зловживання процесуальними правами підозрюваних, обвинувачених, захисників та інших учасників кримінального процесу. Доповідач наводив приклади з реальних кримінальних проваджень та розповів про наслідки таких дій на різних стадіях досудового розслідування та легітимні засоби їх протидії.

Наприкінці заходу слухачі отримали відповіді на питання в рамках обговорення лекції. Велика вдячність пану Руслану за надані поради задля правильної інтерпретації кримінально-процесуальних норм майбутніми працівниками.