Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Відбувся 3-ій (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства серед учнів 9-11 класів загальноосвітніх та спеціалізованих навчальних закладів

Попри ракетну атаку ворога, сьогодні відбувся 3-ій (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства серед учнів 9-11 класів загальноосвітніх та спеціалізованих навчальних закладів Харківської області та міста Харкова. Етап олімпіади проходив у дистанційному форматі з використанням сервісу Microsoft Teams, а в якості спостерігачів були залучені студенти та працівники Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Участь в обласному етапі олімпіади взяли 75 учнів.

Дякуємо всім учасникам, які знайшли технічну можливість доєднатися до олімпіади та, віримо, продемонстрували високі результати.
Дякуємо нашим захисникам, що маємо можливість навчати і навчатися!