Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Опитування щодо якості організації та проходження навчальної практики студентами 4-го курсу Університету

Опитування є виключно анонімним та має на меті визначення рівня якості організації та проходження навчальної практики студентами, а також розширення бази партнерів Університету.

Просимо долучитися до проходження опитування студентів 4-го курсу всіх факультетів та інститутів.

Ми прагнемо створити умови при яких ви будете отримувати якісні практичні знання та навички, а також сформувати базу надійних партнерів – приватних адвокатів, нотаріусів, виконавців, юридичних компаній, бізнесу та органів різних гілок влади, які стануть надійними партнерами у цьому.

Важлива думка кожного!

Пройти опитування