Харківські юні правознавці отримали подяки від університету

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Харківські юні правознавці отримали подяки від університету

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого відзначив юні таланти за їхні досягнення у правових олімпіадах та турнірах, що стало вже доброю традицією

26 квітня учасники та призери з Харкова ХVIII-го Всеукраїнського учнівського турніру юних правознавців, що відбувся в м. Луцьку завітали до НЮУ

Їх привітав декан факультету юстиції, відповідальний секретар приймальної комісії – Костянтин Соляннік, висловивши захоплення їхньою наполегливістю та глибокими знаннями: «Підготовка до турніру вимагала від вас наполегливості, витривалості, зусиль, глибоких правових знань, уміння інтелектуально зіграти командою, вести діалог, полеміку, опонувати, рецензувати, доповідати. Підготуватись до такого роду змагань у реаліях сьогодення – це дійсно великий успіх. Тож не зупиняйтеся на досягнутому, рухайтеся вперед, а ми зі свого боку усіляко допомагатимемо вам у підготовці до подальших турнірів»

Подяки за підписом ректора вручив вчителям Костянтин Соляннік за підготовку команд до турніру, підкресливши, що їхній внесок у правову освіту учнів має величезне значення для майбутнього всієї країни

Команда “Нове покоління” отримала подяку за третє місце у турнірі, а команда “Колесу закону” – за перше рейтингове місце. Ці успіхи – свідчення таланту, професіоналізму та майбутніх перспектив наших юних правознавців.

Під час цікавої екскурсії Науковою бібліотекою університету, її директор, Надія Пасмор, привітала переможців, зазначивши, що двері бібліотеки завжди для них відчинені

Окрім цього, учні отримали цінні поради щодо вступу, адже багато хто планує продовжувати освіту саме в нашому університеті, оскільки НЮУ- найкращий вибір

Після візиту кожен учасник пішов з приємними подарунками, світлинами напам’ять та чудовим настроєм. Щиро бажаємо подальших успіхів та нових перемог юним правознавцям!