Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Аспірант кафедри земельного та аграрного права Національного юридичного університету Шудров В’ячеслав посів перше місце на Чемпіонаті Європи з гирьового спорту

З 20 по 23 квітня у грецькому місті Нафпліон відбувся Чемпіонат Європи з гирьового спорту, в якому взяли участь спортсмени з 16 країн Європи. Змагання проходили на високому рівні, де були запропоновані складні вправи з різними ваговими категоріями та типами гир.

Гирьовий спорт – це дисципліна, яка поступово набуває популярності в Україні та за кордоном. Цей вид спорту вимагає від спортсменів великої сили, витривалості та координації рухів, що робить його викликом для тих, хто любить випробовування своїх здібностей та надзвичайні досягнення.

Ми раді повідомити, що у цих змаганнях аспірант кафедри земельного та аграрного права Національного юридичного університету Шудров В’ячеслав посів перше місце в категорії до 63 кг з гирями вагою 32 кг. Його перемога є свідченням наполегливості, самодисципліни та відданості спорту.

Колектив Університету хоче щиро привітати Шудрова В’ячеслава з його перемогою та досягненнями на чемпіонаті Європи. Ми бажаємо В’ячеславу продовжувати свій шлях до нових успіхів й рекордів, та нехай сила і мотивація завжди будуть поруч, щоб досягати нових висот у своїх зусиллях!