uken0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Навчання > Вебінар від “Justice Cleaninghouse” за темою: “Preventing Targeted Violence: An Introduction to Threat Assessment”

Шановні студенти, аспіранти та викладачі нашого Університету!

Запрошуємо вас на вебінар від “Justice Cleaninghouse” за темою: “Preventing Targeted Violence: An Introduction to Threat Assessment” від Семмі Вікса.

Випадки цілеспрямованого насилля сьогодні продовжують мати місце в США та інших державах світу. Після терактів 11 вересня 2011 р. США перейшли від репресивного підходу у боротьбі з тероризмом до підходу, що спрямований на відповідне втручання ще до того, як буде вчинено відповідне кримінальне правопорушення. Багато підходів до профілактики покликані зменшувати шкоду суспільству, тому акцент зроблено на оцінку поведінкових загроз. Оскільки оцінка поведінкових загроз здійснюється поза школою та правоохоронними органами, необхідним є покращення розуміння даного підходу відповідними спеціалістами з попередження насилля. Національний інститут поліції США ознайомить з оцінкою таких поведінських загроз. Семмі Вікс (link to linkdin) є Старшим менеджером програми Центру досліджень та реагування на масове насилля Національного поліцейського інституту. До того, як Семмі почав працювати у Національному поліцейському інституті, він пропрацював у правоохоронних органах протягом десяти років.

Вебінар відбудеться 11 травня 2023 року о 20.00 за українським часом.

Реєстрація на вебінар відкрита за посиланням

Більше новин та оновлень на офіційних аккаунтах в Instagram: @nlu_official та @nlu_international