Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > 15 грудня 2023 року відбулась зустріч студентів з випускником Міжнародно-правового факультету Сергієм Мельником – радником Секретаріату Міжнародного арбітражного суду Міжнародної торгової палати (ICC) у м. Парижі (Франція)

Тема зустрічі: «Особливості арбітражних проваджень за Регламентом Міжнародної торгової палати (ICC)».

Пан Сергій розповів про свій шлях, досвід та справу, якою займається. З його виступу студенти дізналися, що таке Міжнародна торгова палата; як побудована структура ICC та зміст Секретаріату ICC; які послуги ICC надаються при вирішенні спорів; які є види арбітражу; хто такі арбітри та як вони обираються, а також надав детальну інструкцію як здійснюються арбітражні процедури від заяви до рішення. Крім того, було наголошено, що для студентів з України є можливість стажування закордоном, надав рекомендації як підготуватися до стажування  та поділився програмами для вступу до неї, – а для студентів це знахідка!

Зустріч з випускником видалась дійсно цікавою та корисною для студентів. Ми й надалі будемо співпрацювати з випускниками. Слідкуйте за інформацією на офіційній сторінці факультету або звертайтесь до представників студентського самоврядування.