Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Центр американських студій запрошує Вас взяти участь у синхронному курсі вихідного дня з проведення наукових досліджень під назвою: «Academic Research: Tools, Arguments & Methodology».

Курс вестиме міждисциплінарний наковець проф. Джеймс М. Донован (директор юридичної бібліотеки коледжу університету Кентуккі Елвіна Е. Еванса).

Під час курсу:

Ви дізнаєтеся про методологічні принципи, що регулюють наукові дослідження (в межах різних дисциплін).
Ви оволодієте найважливішими інструментами та техніками дослідження.
Ви дізнаєтеся про різні типи пошукових систем і прийоми, які допоможуть вам ефективно знаходити джерела.
Ви дізнаєтесь, як ефективно організувати дослідження та розвинути власний стиль дослідження.
Ви навчитеся будувати (англомовні) наукові аргументи та підтверджувати їх доказами.

Щиро заохочуємо амбітних студентів, аспірантів та науковців взяти участь у курсі!

Дата проведення курсу: 12-13 січня 2024 року (починаємо в п’ятницю ввечері і закінчуємо в суботу вдень). Пропонуємо зареєструватися до 6 січня 2024 року.

Увага: кількість місць обмежена!

Детальніше про реєстрацію